Chceš Kvalitní Sexy Seznamku?

V mžiku cítila, jak ji jeho penis tlačí. Milovali se amilovali to, když se mohli tomu druhému oddat a poddat.

Podívala se na něj, jak je vzrušený.

Prohlížel si ji, laskal očima každý kousek těla, šíji, paže, pohladilprsa, bříško, sjel pohledem do hladkého klína, pokračoval po stehnech,lýtkách, až ke kotníkům.

I ona okouzleně pozorovala jeho tělo v celé nahotě, byl jako smetana, jen ochutnat. vyptával se a kouknul na film.

„Co chceš?” Ani netušila, jakto udělal, najednou před ním stála nahá. Aleona slušná holka nebyla, chovala se jako kurva, však s mužem, kteréhomilovala.

Po několika měsícíchjsem se nakonec vypracoval na šéfkuchaře a dostal mnohemvětší apartmán a krásným výhledemna oceán a tři malé ostrůvky.

Kdyžjsem pak vyklouznul ven, začala z ní proudit směs méhosemene a jejích šťáv. Jenžejá tam pořád ležel s erekcí a tak jsem se jimsnažil polibkem naznačit, že taky ještě žiju. Přál bych si, abych mohlříct, že jsem to vydržel hodiny, ale asi po 15 minutáchdivokého přirážení jsem ucítil tendůvěrně známý pocit bouře v rozkroku. “ Obě vybuchly smíchem a dál mioznamovaly, abych se otočil. Jenže pak ruka mépřítelkyně vklouzla do volných šortek. Když svá trikavytáhnuly nahoru a svlékly si i kraťasy, bylo mijasné, že jsou připravené stejně jako já.Když se métělo roztřáslo, jedna z nich naslinila prst a vklouzla jímdo mého zadku.

flirt kontakt

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s